Çift Yönlü Tente

tente

Modern tasarımlar ve yeni özelliklere sahip olan çift yönlü tente sistemleri, ilk olarak kullanıcının memnuniyeti açısından özel olarak tasarlanmaktadır.Her mevsim rahat bir kullanım seçeneği sunan Çift yönlü tente sistemlerinin kenar kısımda yer alan özel demir konsül alanının çevirilerek kış bahçesi şeklinde de kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

Çift yönlü tente sabit veya tekerlek sistemi sayesinde farklı alanlarda kullanılabilir.Tente sisteminde yer alan taşıyıcı direkler 3mm kalınlıkta olup 8×8 profilden yapılmakta ve çatı sistemi tamamen alüminyum malzemeden üretilmektedir.Sağlam ve uzun süre kullanım imkanı sunan ürünler konusunda sistem branda her zaman müşterilerine kaliteli ürün seçeneklerini sunmaktadır. Son yıllarda taleplerde artış görülen strong>Çift yönlü tente modeli çok tutulan ürünlerimizden birisidir ve birçok alanda kullanıma uygun ürünlerden arasında yerini almıştır. Kullanılan makineler yeni teknolojiye uygun bir şekilde geçen yıllar içerisinde yenilenmektedir. Kullanılan kumaşın kalitesi ve renk tonları sizin tercihinize göre belirlenir. İstanbul’un birçok semtinde faaliyetlerini sürdüren sistem tente, müşteri memnuniyetini ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ön planda tutmaktadır.

Çift Yönlü Tente

Sizlere en kısa sürede çözüm odaklı birçok çalışma sergileyebilmekteyiz. Bu hizmetlerimiz uygun fiyat garantisi yanı sıra kredi kartına taksit gibi birçok olanaklarda sunmaktadır. Firmamız Türkiye içi birçok şehirlere hizmet etmekte ve talep doğrultusunda yurtdışına da üretimler sunmaktadır. Çift yönlü tente modeli sizler için ideal olan ürünlerden birisidir ve bu ürüne sahip olmak artık çok kolay. Hemen bizi arayın ve ürün hakkında bilgilere sahip olun dilerseniz web sitemiz üzerinden yazmış olduğumuz güncel makaleler ile de bilgiler toplayarak sizlere uygun olan ürünleri tespit edebilir işyerlerinizde ve birçok alanda kullanabilirsiniz. Firmamız güler yüzlü personellerimiz ile sizlere hizmet eder ve tüm personellerimiz gelişen teknolojiye hâkimdir. Sizlere en iyi hizmeti sunmak adına tüm personellerimiz kalifiyeli ustalardan oluşmaktadır. Ustalarımız sizlere yerinde tespit ile işyerinize gelerek ürünün ne derecede ve nasıl uygun konumlandırılacağı hakkında tespitler yapmaktadır.

TIKLA ARA