Havuz Brandası

Havuz branda sistemi yaz aylarının bitiminde son bahar ve kış aylarında hava şartlarından oluşmakta olan toz,yaprak dökümünde havuz içinin temiz kalması amaçlı havuz üst kısımına branda örtü yapılmaktadır. Branda isteğe bağlı olarak demonte olur ve yaz ayına kadar ister aynı şekilde kalır isterseniz toplamak sureti ile havuzu tekrar kullanıma açabilirsiniz.

Havuz Brandası sadece hava şartlarından korunmak amaçlı değli son zamanlarda çok sık meydana gelen çocuk kazaları içinde artık kullanılmakda bu sebeb ile kullanılması gereken branda 1100 kalın pvc olması gerekmekte branda kenar kısımlardan sabitlendiğinde orta kısıma ağırlık geldiğinde dayanması gerekmektedir.

Havuz Brandaları yaz ve kış aylarında kullanıcının kolay ve hızlı bir şekilde bahçe havuzunu veya yüzme havuzunu toz , yaprak ve rüzgar ile gelen dış etkenlere karşı koruma saglar bu sayede havuzunuz herzaman temiz ve kullanımza hazır olmakda.

Havuz Brandası için kullanılması gereken branda çeşidi pvc 1100 olup montajı müşteri terecihi ile belirlenmekte ister kenar kısımları bağlamalı yada kum torbaları konularak belli bir ağırlık ile brandanın yerinde sabit kalması sağlanmakdadır.

TIKLA ARA