Körüklü Tente

körüklü tente

Oldukça dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilen körüklü tenteler paslanma ve kırılma gibi durumlardan uzak kaliteli yeni nesil teknolojik malzemelerden üretilmektedir,bu sayede daha uzun süre kullanım imkanın sunan körüklü tenteler hayatımızın birçok yerinde yaygın bir şekilde kullanılır.Değişik renk ve hatlarındaki çeşitlilik ile sizlere kalitenin ve şık görünümünü yansıtan değerler ile kullanım imkânı sunmaktadır. Şirin ve ergonomik yapısı ile de dekoratif özellikler sunan hoş bir tente türüdür. İskelet sistemindeki olası bir arıza durumu söz konusu değildir. Uygun kullanım sağlandığı takdirde uzun yıllar boyunda kullanabilir ve bu tente türünden faydalanabileceğiniz bir modellerden bir tanesi olacağını söylemek doğru olacaktır. Balkon ve pencerelerin yanında küçük işletme ve dükkânların giriş ve çıkış bölümlerinde de günümüzde çok fazla tercih edilen ve tüketilen bir başka model tente ürünü olmaktadır. Körüklü Tenteler açılır kapanır özelliği ile pratik bir kullanım hatları sunan bir tente türüdür.

Körüklü Tente

Körüklü yapısı hakkında bilgi sahibi olduğunuz düşünülerek hem bu tente türü ve diğer grup tente türlerinden hangisi mimari yapınıza uygun gelecekse onu tercih etmenizi öneriyoruz. Kullanımı son derece basit ve manuel olarak kontrol edebileceğiniz ve tek bir hamle ile açılır kapanır özelliği ile son derece ergonomik yapısı ile yaşantınızı daha da kolaylaştıracak imkânı sunmaktadır. Fiyat konusunda da diğer tentelere oran ile daha makul bir fiyatlarda olduğunu söylemeden edemeyeceğiz. Çok fazla teknolojik donanıma sahip olamadığı için küçük çaplı işletme ve evler için kullanılır bir yapı özelliğini sizlere sunar.

Körüklü Tente Sistemi estetik olarak düz açılımlı tentelere göre daha öne çıkmakda körüklü tenteler balkonlara ve yapılarınızın giriş kısımlarına uygunmakda oluğu gibi sadece mekanlarına estetik bir görünüm katmak isteyenlerde körüklü tente kullanmakdadır. Körüklü Tenteler kenar kısımlarıda kapalı olduğu için kenarlardan gelen güneşi ve yağmuru keserek tam bir koruma saglamakda.Körüklü tentelerde kumaş olarak pvc veya acrilik kumaş kullanılmakda , şahsen estetik görünüme önem verenler için acrilik branda daha çok göz sevkinize uymaktadır.
körüklü Tente

                                                                              Körüklü Tente Sistemleri

TIKLA ARA