Raylı Tente

pergola tente

Otomasyon Tenteler son derece pratik ve kontrol edilebilir niteliği ile diğer tentelerden daha öne çıkan teknolojik özellikleri içinde barındıran bir tente türüdür. Sizlere pratik çözümler sunan ve kolay kullanılır özelliği ile öne çıkmakta olan bir tente türüdür. Radyo teknolojisi ile çalışan bu Raylı Tenteler motorlu tente ile verici arasındaki kablo kullanımını gerektirmeyen bir tente türüdür. Böylelikle uzaktan bu tente türünü kontrol edebilir ve tek bir dokunuş ile oturduğunuz yerden dahi bu tentenizi kontrol edebilir ve yönlendirebilirsiniz. Son derece ergonomik ve rahatlık sunan bu Raylı Tentelere ek bir konfor ve pratik kullanım için, otomatik rüzgar ve güneş sensörleri de takabilirsiniz. Güneşli zamanlarda tenteniz otomatik olarak açılacak, sert ve rüzgârlı durumlarda da tenteniz otomatik bir şekilde toplanacaktır.

Raylı Tente

Böylelikle rüzgara karşı da tente sisteminiz kendi kendini koruma altına alacaktır. Ayrıca duvara da monte edilebilir ve düğmeli olan motor seçeneklerimiz de mevcuttur. Her türde ki renk ve mimari yapınıza uygun formattaki özellikleri sizlere sunan tente çeşitlerimiz ile kaliteli ve gösterişi de içinde niteleyen tente türleri ile sizlere daha yaşanabilir, kullanışlı, ergonomik ürün satış hizmetini vermekteyiz. Tüm diğer tenteler gibi bu tente türü de son dönemlerin en çok tercih edilen teknolojik imkânı ile sizlere pratik bir uygulama ve kullanım esasları sunan bu tenteyi sizde inceleyip satın alabilirsiniz.

Raylı Tente Sistemi alüminyum parçalardan oluşmakta olan bir sistem bu sistemde kullanılan parçalar yağmura ,güneşe karşı dayanıklı olması gerektiği gibi kış aylarındaki kötü hava şartlarından etkilenmemesi gerekmekte , yoğun kar yağışlarında orta kısımların çökmemesi için profiller ile desteklenmektedir. Raylı Tenteler sizlerden gelecek talep doğrultusunda spot eklenmekte . Raylı Tenteleri daha çok cafe , restaurant gibi mekanlar kış ve yaz aylarında kullanabilcekleri alanlarını değerlendirmekte oldukça etkili bir çözüm olmaktadır. Raylı Tente‘de kullanılan kumaş avrupa blackaut branda kumaşı olup yağmura , güneşe karşı etkili olmasının yanı sıra alev yürümez özelliğine sahiptir.

Raylı Tente Modelleri

TIKLA ARA